Toggle Nav
Mans grozs

JRT e-kases lietošanas noteikumi

I Vispārīgie noteikumi

 1. Biļešu interneta veikalu (turpmāk – Biļešu sistēma) administrē VSIA “Jaunais Rīgas teātris”, reģ.nr.40003094953 (turpmāk – Tirgotājs vai JRT), juridiskā adrese: Lāčplēša iela 25, Rīga, LV-1010, tālrunis +37167283225, e-pasts kase@jrt.lv.

 2. Šie Noteikumi nosaka attiecības starp Tirgotāju un personu, kura veic pirkumu (-s) Tirgotāja Biļešu sistēmā (turpmāk - Pircējs) attiecībā uz biļešu iegādes procesu, kā arī Tirgotāja un Pircēja atbildību saistībā ar pasākuma apmeklēšanu.

 3. Pircējs apņemas ievērot zemāk minētos biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumus. Izvēloties biļeti un pabeidzot biļetes iegādes procesu (veikta apmaksa), Pircējs ir noslēdzis līgumu saskaņā ar šiem noteikumiem.

 4. Biļešu pirkšanu Pircējs var veikt pēc reģistrēšanās vai autorizēšanās sistēmā, ievadot savu lietotāja vārdu (e-pasta adresi) un paša izvēlētu paroli, kā arī izvēloties pasākumu un vietas zālē. Reģistrēties sistēmā un iegādāties biļetes var persona, kura ir sasniegusi 18 gadu vecumu vai juridiskas personas pilnvarots pārstāvis. Personas datu apstrādes noteikumus nosaka Tirgotāja Privātuma politika

 5. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu. Nepareizu personas datu norādīšana, veicot reģistrāciju portālā negarantē savlaicīgas informācijas saņemšanu par izmaiņām plānotajos pasākumos, kā arī citas pakalpojumu iespējas.

 6. Ja Pircējs ir nozaudējis paroli, tā tiek atjaunota, klikšķinot AIZMIRSĀT PAROLI?, pēc kā uz Pircēja pie reģistrācijas norādīto e-pasta adresi tiek atsūtīta saite paroles atjaunošanai.

 7. Ja izrādes vai citas preces/pakalpojuma iegādei tiek piedāvāta atlaides studentiem, skolēniem, pensionāriem, invalīdiem un/vai skolotājiem, ar atlaidi iegādātās biļetes ir derīgas tikai kopā ar apliecību, kas Pircējam jāuzrāda pirms izrādes. Atlaidi skolēniem/studentiem var saņemt tikai pilna laika studenti un ISIC kartes īpašnieki.

 8. Informācija par Pircēja izdarītajiem pirkumiem tiek saglabāta JRT e-kasē ekase.jrt.lv Pircējam pieejamā sadaļā "Mani pirkumi".

 9. Biļešu iegādes kārtība.

  1. Pircējs JRT e-kasē izvēlas interesējošo izrādi un pieejamās biļetes vai citu JRT preci/pakalpojumu.

  2. Kad ir izvēlēta izrāde vai prece/pakalpojums, lai to iegādātos, Pircējs spiež pogu PIEVIENOT GROZAM

  3. Ja JRT piedāvā atlaides, Pircējs izvēlas sev atbilstošo biļetes veidu (piemēram, studentu/ skolēnu, pensionāru / invalīdu, vai skolotāju ITIC).

  4. Ja Pircējs vēlas PIEVIENOT GROZAM citas biļetes un/vai preci/pakalpojumu, viņš klikšķina uz piktogrammas SĀKUMS un turpina iepirkšanos. Ja pircējs vēlas noformēt pasūtījumu, viņš klikšķina uz piktogrammas GROZS.

  5. Ja Pircējs vēlas veikt izmaiņas GROZĀ, viņš izvēlas piktogrammu SKATĪT UN LABOT un veic nepieciešamās izmaiņas, piemēram, dzēš atsevišķas biļetes no pirkumu groza pirms nav veikta apmaksa.

  6. Ja Pircējs vēlas samaksāt, tad izvēlas piktogrammu NOFORMĒT PIRKUMU.

  7. Nākošajā solī - PIEGĀDE Pircējam jāievada JRT pieprasītā informācija: piegādes adrese, tālruņa numurs. Šie dati jānorāda tikai pirmajā pirkuma reizē.

  8. Pēdējā solī Pircējs dodas uz PĀRSKATS UN MAKSĀJUMI,  kur ievada kartes datus un veic maksājumu līdz galam.

 10. Biļešu cenas un JRT e-kasē pieejamo biļešu skaits par attiecīgo cenu var mainīties līdz brīdim, kamēr Pircējs biļetes ir ielicis savā pirkumu grozā.

 11. Pircēja izvēlēto biļešu un dāvanu karšu apmaksai pēc to ievietošanas pirkumu grozā tiek dotas 10 (desmit) minūtes no brīža, kad pirmā biļete pievienota iepirkumu grozam. Pircējam ir jāveic apmaksa, izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard). Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei, ir pretlikumīga. JRT e-kasē nav iespējama biļešu rezervācija.

 12. Ja 10 (desmit) minūšu laikā Pircējs nav veicis apmaksu, tad izvēlēto biļešu pirkšana netiek apstiprināta un visas iepirkumu grozam pievienotās biļetes tiek atgrieztas tirdzniecībā. Pircējam attiecīgi jāveic pirkšanas process atkārtoti.

 13. Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai Pasākuma atcelšanas gadījumā.

 14. Kasē iegādātās biļetes nozaudēšanas gadījumā Pasākuma organizators uz personu apliecinoša dokumenta pamata izsniedz Pircējam (tikai un vienīgi Pircējam, nevis personai, kas saņēmusi no Pircēja biļeti), biļetes dublikātu JRT kasē. Brīdī, kad tiek izdrukāts dublikāts, oriģinālā biļete tiek anulēta. Risku par biļetes oriģināla un dublikāta vienlaicīgu izmantošanu, kā rezultātā Pircējs var tikt neielaists Pasākumā, uzņemas pats Pircējs.

II Biļešu un produktu/pakalpojumu saņemšana

 1. Apmaksātās biļetes uz teātra izrādēm iespējams saņemt:

  1. JRT kasē, ja biļetes iepriekš rezervētas kasē kases darba laikā. Kases tālr. 67280765 un e-pasts: kase@jrt.lv;

  2. PDF formātā JRT e-kases norādītajā Pircēja e-pastā, ja Pircējs vēlas biļeti izdrukāt patstāvīgi.

   1. Ne vēlāk kā stundas laikā no pirkuma brīža Pircējam uz norādīto e-pastu tiek piegādāta JRT e-kases ģenerēta e-biļete kā PDF dokuments. Pircējam biļete ir pieejama arī sadaļā “Mani pirkumi” pēc reģistrēšanās ekase.jrt.lv. Elektronisko biļeti var saglabāt un uzrādīt mobilajā ierīcē vai arī izdrukāt. Pirms ierašanās uz izrādi Pircējam jāpārliecinās, ka izdrukātai biļetei teksts un QR kods ir skaidri salasāms un pieejams uzrādīšanai pirms ieejas izrādē.

   2. Gadījumā, ja stundas laikā Pircējam netiek veiksmīgi ģenerēta biļete (nedz sadaļā “Mani pirkumi”, nedz saņemta e-pastā PDF formātā), Pircējs tiek aicināts sazināties ar Tirgotāju, zvanot uz tālruni +37167283225  vai rakstot e-pastu uz kase@jrt.lv.

   3. E-biļetes kopēšana un tālākpārdošana ar uzcenojumu ir aizliegta! 

III Dāvanu karšu iegādes un saņemšanas kārtība

 1. Dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta.

 2. Visām neizmantotajām dāvanu kartēm derīguma termiņš tiek pagarināts par 6 mēnešiem.

 3. Ar dāvanu karti par biļetēm var norēķināties gan JRT kasē, gan JRT e-kasē ekase.jrt.lv.

 4. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi.

 5. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.

IV Tirgotāja atbildība

 1. Tirgotājs ir atbildīgs par biļešu tirdzniecības procesa nodrošināšanu un Pircēja biļešu iegādes datu saglabāšanu un administrēšanu, atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Tirgotājs neatbild un negarantē par pasākuma atbilstību jebkādām Pircēja subjektīvajām vēlmēm vai iecerētajiem izmantošanas mērķiem.

 2. Tirgotājs ir tiesīgs anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv pamatotas aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu. Biļešu sistēmas noteikumu pārkāpumu gadījumā Tirgotājs var uz laiku bloķēt Pircēja profilu. Šādā gadījumā samaksātie naudas līdzekļi tiek atmaksāti uz bankas norēķinu kontu, no kura veikta samaksa.

 3. Pasākuma organizators patur tiesības ierobežot biļešu skaitu, ko viens Pircējs var iegādāties uz vienu izrādi. Pircējam tiek nodrošināta iespēja vienā pirkuma reizē iegādāties biļetes uz dažāda nosaukuma izrādēm, kā arī izrādēm dažādos norises laikos un vietās, ievērojot Pasākuma organizatora noteiktos ierobežojumus. Tirgotāja atbildība ir precīzi un uzskatāmi norādīt Pircējam biļešu skaita ierobežojumus, ja Pasākuma organizators tādus ir noteicis.

 4. Tirgotājs nepārbauda Pircēja tiesības iegādāties biļetes ar atlaidi iegādes brīdī. Biļetes izmantošanai ar atlaidi uz biļetes norādītā pasākuma datumā derīgas tikai kopā ar atbilstošiem pamatojuma dokumentiem (pensionāra, studenta u.c. apliecības). Biļete, kas iegādāta ar nepamatotu atlaidi, nav derīga. Šādas biļetes iegāde negarantē ieeju pasākumā personai, kurai nav līdzi pamatojuma dokuments. Ieejas tiesības pasākumā gadījumos, kad iegādātas biļetes ar atlaidi, pārbauda Pasākuma organizatora biļešu kontrolieri, aicinot kopā ar biļeti uzrādīt attiecīgo apliecību. Ja Pircējs pasākuma norises vietā biļešu kontrolierim nevar uzrādīt derīgu apliecību kopā ar biļeti, kas iegādāta ar atlaidi, Pircējam JRT kasē tiek nodrošināta iespēja piemaksāt starpību starp biļetes pilno cenu un cenu, par kādu iegādāta biļete ar atlaidi, tādejādi nodrošinot Pircējam iespēju apmeklēt izvēlēto pasākumu.

 5. Neskaidrību gadījumā, kas radušies izmantojot biļešu tirdzniecības sistēmu ekase.jrt.lv, Pircējs var sazināties ar Tirgotāju, zvanot uz tālruni +37167283225 (darba dienās 10:00-17:00) vai rakstot e-pastu uz kase@jrt.lv.

 6. Biļete zaudē spēku, ja tiek veikta naudas līdzekļu atmaksa saskaņā ar šiem noteikumiem vai ja Pircējs ir izmantojis ar biļeti piešķirtās tiesības un apmeklējis attiecīgo pasākumu.

V Atteikuma tiesības, pasākumu pārcelšana un atcelšana

 1. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.12.punktu Pircējam nav atteikuma tiesību, ja līgums noslēgts par izklaides pasākumiem, ja pakalpojuma sniedzējs apņemas sniegt pakalpojumu noteiktā dienā vai noteiktā laikposmā.

 2. Jebkādas ārkārtas stāvokļa izsludināšanas un tai sekojošas pasākumu pārcelšanas gadījumā, informāciju par pārcelto pasākumu norises laikiem JRT paziņo pēc iespējas ātrāk, norādot turpmāk iegādāto biļešu statusu.

 3. Gadījumā, ja pasākums tiek pārcelts vai tā norises vieta ir mainīta, Pircējam tiek piedāvāta rezervācija uz jauno pasākumu (tā paša nosaukuma izrāde vai pasākums citā norises laikā vai vietā), un rezervācijas termiņš tiek noteikts katram pasākumam atsevišķi, elektroniski vai telefoniski par to informējot Pircēju. Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārceltajiem pasākumiem.

 4. Pasākuma atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par pasākuma atcelšanu. Tirgotājs Pasākuma atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību.

VI Citi noteikumi

 1. Aizliegts biļetes izmantot komerciālos nolūkos, t.s. reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas.

 2. Vakara izrādes, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, neiesakām apmeklēt ar pirmsskolas vecuma bērniem.

 3. Izrādes laikā filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus var tikai ar JRT administrācijas atļauju.

 4. Ar Jaunā Rīgas teātra izrāžu apmeklēšanas un citiem noteikumiem var iepazīties teātra mājaslapā: http://www.jrt.lv/noteikumi.

VII Sūdzības un strīdu izskatīšana

 1. Sūdzības var iesniegt, rakstot uz Miera iela 58a, Rīga, LV-1013 vai uz e-pastu info@jrt.lv.

 2. Sūdzība tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

 3. Jebkurš strīds vai nesaskaņas starp Pircēju un JRT tiek risinātas savstarpēju sarunu ceļā.

 4. Ja strīds vai nesaskaņas netiek atrisinātas sarunu ceļ, jebkuru strīdu Puses risina Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kartībā.